sudoku

55% (5/4)
Oyun Açıklaması
oynaxoyun.com un amacı sizlere en güzel oyunları sunmak oluyor. bu yüzden sizlere en güzel flash sudaku oyununu araştırıp sitemize ekledik. Oyuna başlarken ister easy(kolay) - hard(zor) oynayabilirsiniz. Dilerseniz de 1 den 200 e kadar bir rakam girip sudoku oyununa başlayabilirsiniz.
Oyuna başladıktan sonra tıkladığınız kutucuğa doğru olacak rakamı yazarak kutucukları doldurunuz. Sudoku oyun kurallarını burada sizlere anlatmıyorum bildiğinizi farzederek. KUTULARI DOLDURURKEN 'CHECK' butonuna basıp kontrol edebilirsiniz.tÜM KUTULARI DOLDURDUĞUNUZDA KAÇ DAKİKADA BİTİRDİĞİNİZİ VE DOĞRU YAPIP YAPMADIĞINIZI GÖRECEKSİNİZ. Rakamları silmek klavyeden delete veya menulerden undo tuşuna basabilirsiniz.

Oyun Tuşları
fare
seç
OynaxOyun.com flash oyun tutkunlarına en güzel oyunları sunmayı amaç edinmiştir. En Kral oyunlara bedava ulaşarak oyun oynamanın tadını çıkarın! Reklamlarla dolu sitelerde oyunu başlatmak için saatlerce beklemenize gerek kalmadan Oynaxoyun ile html5 oyunları indirmeden oyna. 2013 yılından beri hizmet veren sitemiz yenilenmiş olup bundan böyle tablet ve mobil cihazlarınızdan da sorunsuz bir şekilde online oyun oynayabilirsiniz.