instagram kızı giydirme

90% (48/5)
Oyun Açıklaması

İnstagram fenomeni olmaya hazır mısınız? Güzel kızın instagram fenomeni olmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. İnstagramdaki diğer kızlardan farklı ve tarz giydirerek ona yardım etmelisiniz. Büyük eşya dolabından istediğiniz kıyafetleri ve aksesuarları seçerek kıza giydirebilir saç stilini değiştirerek instagram kızının kendine özgü bir stile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunları yaparken paranıza
dikkat etmeyi unutmayın. Kamera simgesine tıklayıp aldığınız beğeniye göre para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok beğeni alırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Kazandığınız parayla tarzınızı daha da geliştirerek bir fenomen haline gelmelisiniz.


Oyun Tuşları
OynaxOyun.com flash oyun tutkunlarına en güzel oyunları sunmayı amaç edinmiştir. En Kral oyunlara bedava ulaşarak oyun oynamanın tadını çıkarın! Reklamlarla dolu sitelerde oyunu başlatmak için saatlerce beklemenize gerek kalmadan Oynaxoyun ile html5 oyunları indirmeden oyna. 2013 yılından beri hizmet veren sitemiz yenilenmiş olup bundan böyle tablet ve mobil cihazlarınızdan da sorunsuz bir şekilde online oyun oynayabilirsiniz.