Agar İo Oyunu

4.2 (170 Değerlendirme)

Agar İo Oyunu Nasıl Oynanır?

İnternet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz son günlerin en popüler oyunu olan Agar İo oyununun tüm bilinmeyenlerini buradan açıklayacağız. Bu yazımızı sonuna kadar okursanız kolay yem olmayacağınızı öğreneceksiniz. Nickinizi yazdıktan sonra PLAY AS GUEST tuşuna basarak giriş yapınız. Amacınız etrafta bulunan küçük topları yiyerek büyümek. Büyüdükçe yem olmaktan kurtulacaksınız ve rakiplerinizide yemeye başlayacaksınız. Fakat ne kadar çok büyürseniz o kadar yavaş hareket edeceğinizi unutmayınız. Ekranın sol üst bölümünde o serverda bulunaan en iyi oyuncular sıralamasını görebilirsiniz. Aslında daimi amacınız oyunun en büyük topu olarak bu listenin ilk sırasına geçmek. Yazımızın bundan sonraki kısmında soru cevap şeklinde ilerleyeceğiz.
1. Agar io Oyunu Hangi Tuşlarla Oynanıyor?
Hareket etmek için farenizi kullanmalısınız. Rakibinize hızlı bir saldırı gerçekleştirmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Eğer arkadaşınızı beslemek isterseniz ise 'W' tuşu ile büyümesini sağlayabilirsiniz.
2. Eşit boyuttaki rakibi yiyebilirmiyim?
Topunuzun boyutları birbirinize yakın ise ikinizde birbirinizi yiyemezsiniz.
3. Hareket etmeyen büyük yeşil toplarda neyin nesi?
Bu topların arkasına geçerek saklanmak için kullanabilirsiniz. Fakat boyutunuz çok büyük ise bu topların üzerine geçmeyin çünkü sizi küçük parçalara ayıracaktır, buda sizin için hiç iyi olmayacaktır.
4. Küçük boyuttaki rakiplerim benden hızlı gidiyor onları nasıl yiyebilirim?
Aslında en kritik soru bu diyebiliriz. Çünkü burada uygulayacağınız taktikleri biz ne kadar anlatsak boş olacaktır. Oyunu sıkça oynadıkça herşeyi anlayacaksınız. Rakibinizin gideceği yönü tahmin ederek sıkıştırmak en kolay yöntemlerden bir tanesi.
5. Toplar bölündüğünde tekrar nasıl birleştirebilirim?
Aslında bu sorunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Fakat anladığım kadarı ile topları birbirine yakın tutarak aynı ebata gelmesini sağlayarak birleşmeyi sağlayabilirsiniz.
6. Hızlı büyümek için oyun hilesi var mı?
Her yerde buna dair bilgiler olmasına rağmen agar io yönetimi bu konuda oldukça katı bir tutum sergilemektedir. Bunun için bulunan bazı açıklar şuan için geçerliliğini yitirmiştir. O yüzden boşuna hile aramadan sabır ile büyümeyi denemelisiniz.

AGAR İO OYUNU HAKKINDA BİZLERE DAHA FAZLA SORU SORMAK İSTERSENİZ AŞAĞIDAKİ YORUM BÖLÜMÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ.
Ana Sayfa » Beceri Oyunları » Agar İo Oyunu

Oyun Tuşları Nelerdir?

fare
Yön Verme
bosluk
bölün
W
mass