yie ar kung fu oyna

73% (19/7)
Oyun Açıklaması
Oynaxoyun.com en güzel atari oyunlarını sizler için araştırarak huzurunuza sunuyor. Eski atari zamanında bir çoğumuz bu eğlenceli kung fu atari oyununu oynamışızdır. Oyuna başlamak için enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha sonra ENTER tuşuna basarak Level 1 den dövüşmeye başlayabilirsiniz.
İlk bölümde mavi formalı elinde sopha bulunan adam ile savaşacaksınız. Bu bölümü geçtiğinizde 2. bölümde sizi ateş eden adam karşılayacaktır. 3. levelde rakibiniz daha da zorlaşacak ve zinciri ile size saldıran adam çıkacaktır. Umarım 4. bölüme geçersiniz ve karşınıza kimin çıktığını aşağıda yorum bölümünden bizlerle paylaşırsınız. Rakibinizi yenmek için sürekli hareket edip zıplayarak uçan tekme atmalısınız.

Oyun Tuşları
yonler
Hareket
z
Yumruk
x
Tekme
OynaxOyun.com flash oyun tutkunlarına en güzel oyunları sunmayı amaç edinmiştir. En Kral oyunlara bedava ulaşarak oyun oynamanın tadını çıkarın! Reklamlarla dolu sitelerde oyunu başlatmak için saatlerce beklemenize gerek kalmadan Oynaxoyun ile html5 oyunları indirmeden oyna. 2013 yılından beri hizmet veren sitemiz yenilenmiş olup bundan böyle tablet ve mobil cihazlarınızdan da sorunsuz bir şekilde online oyun oynayabilirsiniz.